Darčeky ❤️ v talianskom duchu

Darčeky ❤️ v talianskom duchu

Darčeky v talianskom duchu sú zaručený tip ako potešiť niekoho, kto má Taliansko vo svojom srdci ❤️. Alebo niekoho, kto plánuje túto nádhernú krajinu navštíviť. Taliansky darček hravo kúpite na e-shope TalianskoSrdcom.sk.

Tí, čo radi čítajú, určite ocenia:

1/ Pestré tlačené knihy o Taliansku – knižná trilógia “Taliansko a láska majú 3 spoločné veci”

Tlačené knihy v našom e-shope sú knihy, z ktorých sa dozviete všetko potrebné o Taliansku. Prevedieme vás všetkým, čo s Talianskom súvisí – cestovanie, životný štýl a gastronómia. Knihy sú písané s láskou v srdci a sú plné vášne a fantázie. Prinášame vám užitočné informácie, nápady, rady a množstvo farebných fotografií. Tie vám Taliansko priblížia a dodajú vám novú nádej do ďalších dní – či už tú cestovateľskú, oddychovú alebo gastronomickú. Veľmi obľúbené u našich zákazníkov.

Môžete si výhodne objednať celú trilógiu, alebo si vybrať len tú knihu, ktorá vám najviac vyhovuje alebo chýba v knižnici:

Poznáte niekoho, o kom viete, že všetko talianske chce mať doma? Pre neho je ako stvorený tento exkluzívny darčekový set:

2/ Výnimočný exkluzívny darčekový set “Milujem Taliansko” pre výnimočného človeka

Darčekový set, kde nájde každý milovník Talianska všetko potrebné – tlačené knihy, originálne záznamníky, farebné nálepky, sadu textilných darčekov a iné darčekové predmety. Všetko vložené do krásnej drevenej bedničky a slávnostne zabalené. Na vás zostáva už iba balíček darovať tomu správnemu človeku.

Exkluzívny darčekový set

Viete o niekom, kto sa v kuchyni cíti vynikajúco a miluje práve talianske jedlá?

3/ Praktický kuchynský set pre každého milovníka  jedinečnej talianskej kuchyne

Darčekový set ako stvorený pre každého milovníka talianskej kuchyne. Čo môže byť lepšie ako obliecť si autentickú kuchársku zásteru a uvariť jedlo podľa netradičnej talianskej kuchárskej knihy? Samozrejme, nezabudnúť urobiť si poznámky do svojho nového zápisníka na recepty…

La dolce vita a oddych počas zimných dní? Či už je to televízia, alebo dobrá muzika či kniha v ruke? Potom siahnite po tomto darčekovom sete:

4/ Oddychovo-relaxačný set pre každého, kto si rád oddýchne v štýle “La dolce vita”

Čo môže byť lepšie ako sadnúť si do svojho obľúbeného kresla a oprieť sa o príjemný vankúšik s krásnym talianskym motívom a trochu popracovať na svojej taliančine a talianskych slovíčkach? Alebo si čítať o svojom milovanom Taliansku z knižky „Taliansko a láska majú 3 spoločné veci“?

Darčekový set

Túži niekto z vašich blízkych cestovať? V tom prípade ho určite poteší:

5/ Zážitkovo-cestovateľký set pre každého cestovateľa Talianskom

Darčekový set ako stvorený pre každého milovníka Talianska. Čo môže byť lepšie ako vycestovať do milovaného Talianska a pribaliť si praktickú plátenú tašku s krásnym talianskym motívom na menšie výlety alebo nákupy? Čítať si o svojom milovanom Taliansku z knižky „Taliansko a láska majú 3 spoločné veci“? A svoje zážitky z ciest si hneď zapisovať do zápisníka „Moje talianske zážitky“, aby sme na nič dôležité nezabudli…?

Darčekový set

Máte už všetky naše tlačené knihy doma, ale chcete potešiť niekoho niečím pekným, praktickým a talianskym?

6/ Originálny set textilných doplnkov v talianskych farbách

Praktická plátená taška „Buon viaggio“ – pokojne ju zbalíte do kabelky či väčšej tašky a vytiahnete ju, keď ju práve potrebujete. Atraktívna kuchynská zástera „Buon appetito“, ktorá z vás urobí doslova šéfa talianskej kuchyne. A originálna obliečka „Buon relax“ na vankúš. Presne taký si zaslúži vaša pohovka či ušiak, v ktorom relaxujete s hrnčekom horúcej kávy alebo kapučína s knihou v ruke. Toto všetko je súčasťou tohoto setu. Máte to dokonca bez starostí. Všetko je zabalené v darčekovej krabičke.

Textilný darčekový set

Viete o niekom, kto si rád všetko pekne zapíše?

7/ Darčeková sada 3 zápisníky a pero

Zelený zápisník – “Moje talianske zážitky” – ako denník pre cestovateľov Talianskom, biely zápisník – “Moje talianske slovíčka” – ako slovník pre študentov taliančiny a nakoniec červený zápisník – “Moje talianske recepty” – ako receptár pre pôžitkárov talianskej kuchyne. K tomu všetkému pekné biele pero s motívom „Taliansko  ❤ srdcom“.

Chcete si s priateľmi a rodinou pripiť vareným vínkom v krásnych jednoduchých plecháčikoch:

8/ Trendový plecháčik s talianskym motívom

Každý sa snáď niekedy už stretol s plecháčikom. Ale s plecháčikom s talianskym motívom? Teraz je ten správny čas, aby ste si ho zaobstarali aj k sebe domov, alebo pre niekoho, o kom viete, že miluje Taliansko a všetko talianske. Tento štýlový hrnček aj zahreje, aj osvieži a prežije takmer čokoľvek. S motívom „Taliansko ❤️ srdcom“. Ako stvorený na varené víno, punč alebo horúci čaj.

Plecháčik

Maličkosť, ktorá každý deň pripomína to najobľúbenejšie miesto v Taliansku:

9/ E-plagát s mapkou obľúbených talianskych destinácii

Poznáte niekoho, kto by si svoj domov rád skrášlil jednoduchou mapkou Talianska so svojím obľúbeným miestom? V tom prípade sú tu naše E-plagáty – jednoduché, ale o to viac čarovné… K dispozícii: Taliansko, Miláno, Apúlia, Kalábria, Sardínia, Benátky, Toskánsko, Sicília, Rím. Ak ste nenašli v tomto zozname svoje obľúbené miesto, radi vám pripravíme vašu osobnú mapku podľa želania.

Na želanie

Hľadáte niečo iné, prípadne chcete poznať celú našu ponuku?

10/ Pre ďalšiu inšpiráciu navštívte náš obchod, kde si všetko môžete v kľude popozerať

V našom talianskom E-obchode toho nájdete oveľa viac. Stačí hľadať v týchto oddeleniach:

Obaly na mobily

Plecháčiky

Samolepky Taliansko

Textilné darčeky

Zápisníky a perá

Darčekové sety

E-itineráre a E-knihy

E-plagáty

Tlačené knihy

Nezabudnite, doprava podľa vášho výberu je nad 50,- EUR ZDARMA!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *