Talianske pomarančové sušienky – biscotti all’arancia

Talianske pomarančové sušienky – biscotti all’arancia

Intenzívne vám rozvoňajú celú kuchyňu, dokonca celý byt alebo dom. Sú chuťovo jemné, krehké a príjemné. Chytia vás za srdce hneď na začiatku. Sú jednoduché na prípravu a ideálne na dlhšie skladovanie v plechovej alebo sklenenej nádobe, ak potrebujete sušienky mať po ruke pre nečakanú návštevu. Piekla som ich už veľa krát – vždy sa zjedia rýchlejšie, ako očakávam a všetkým chutia – biscotti all’arancia.

Recept

Chcete recept na tieto lahodné a krehké sušienky? Tak potom ste na správnom mieste. Obdarte seba alebo svojich blízkych a pripravte si ich. Určite neoľutujete. Stačí, ak si recept zadarmo dáte poslať priamo do svojej mailovej schránky a môžete sa pustiť do jeho prípravy.

Iný variant pomarančových sušienok? Biscotti al limone/al limoncello – ako už napovedá názov – citrónové sušienky – recept zostáva nezmenený, len namiesto pomaranča dáte citrón a namiesto pomarančového likéra pridáte likér citrónový.

E-kniha

Veľa ďalších talianskych receptov nájdete aj v E-knihe na mojom blogu www.talianskosrdcom.sk… Stačí, ak sa prihlásite na odber najnovšieho článku priamo do vašej schránky a obratom obdržíte link na stiahnutie e-knihy plnej famóznych fotografií a receptov na talianske jedlá a nápoje. E-knihu (je vo formáte PDF) vám prinášam zadarmo, pretože láska (aj tá k Taliansku) ide predsa cez žalúdok… Vychutnajte si kúsok Talianska priamo zo svojich domovov :-).

Chcete dostávať novinky z našej stránky priamo do svojej mailovej schránky? Máte radi Taliansko a všetko, čo s ním súvisí? Nechcete zmeškať nič, čo by vás mohlo zaujať? Stačí, ak vpíšete do formulára “Najnovší článok priamo do tvojej schránky” svoju mailovú adresu a o ostatné sa postaráme my.

Taliansko srdcom

E-knihu vo formáte PDF dostanete zadarmo – stačí, ak si prihlásite odber najnovších článkov z www.talianskosrdcom.sk priamo do svojej schránky.

Tlačená kniha o Taliansku a cestovaní:

V našom E-shope si môžete objednať tlačenú knihu s názvom “Taliansko a láska majú 3 spoločné veci” s podnázvom “Cestovanie”. Viac o knihe sa dozviete aj v menu pod záložkou “KNIHY”.

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *