Knihy

Knihy

Názov: Taliansko a láska majú 3 spoločné veci – Gastronómia

Objednávajte v našom E-shope…

Ku každej objednávke malý darček 🙂

Taliansko a laska
Gastronómia

Sprievodca talianskou gastronómiou a jedlami, chuťami, vôňami a spomienkami, od predjedla až po dezert, ale nielen to…

Toto je viac ako len kuchárska kniha, je to cesta do Talianska, za chuťami a vôňami, ktorým podľahnete. Táto kniha bude pre vás bohatou inšpiráciou a ak ste doteraz
neboli zamilovaní do talianskej kuchyne, tak vás očarí a nadchne.

Na trhu nájdete kuchárske knihy s talianskymi jedlami, táto je odlišná v tom, že prepája jedlo s príbehom, že spolu s varením sa môžete aspoň virtuálne preniesť do prekrásnej krajiny plnej slnka, vôní a chutí…

Má ambíciu vyplniť prázdne miesto, ktoré spája lásku k cestovaniu, k životnému štýlu a k znamenitej talianskej kuchyni.

Dobrú chuť! Buon appetito!

Názov: Taliansko a láska majú 3 spoločné veci – Životný štýl

Objednávajte v našom E-shope…

Ku každej objednávke malý darček 🙂

Taliansko a láska
Životný štýl

Sprievodca talianskym životným štýlom, miestami vhodnými na relax, od severu až po juh, ale nielen to…

Čo by ste povedali na život bez stresu, život vášnivejší a šťastnejší, život na spôsob talianskeho „la dolce vita“? Dali by ste si povedať? V tom prípade je táto kniha pre vás priam nepostrádateľná. Je plná talianskej filozofie života, ktorý je bohatý na potešenia a pôžitky.
Životný štýl Talianov je v mnohom tak odlišný od toho nášho. Význam „la dolce vita“ alebo „sladkého života“ je ako mozaika kvality života a skladá sa z mnohých kúskov. Vedieť si vychutnať prítomný okamih, užívať si nielen pobyt, ale aj cestu, pochutnať si na dobrom jedle a oddýchnuť si pri kultúrnom predstavení, dobrej knihe alebo zaujímavom filme. Je to tiež lekcia z „dolce far niente”- „sladkého ničnerobenia“.
Pokúsme sa čerpať z talianskeho životného štýlu a naučme sa jesť, cestovať, milovať, obliekať sa, myslieť a baviť sa tak, ako to dokážu Taliani. Je totiž na nás, ako sa rozhodneme prežiť svoj život. Dá sa prežiť v starostiach, úzkosti a ponáhľajúc sa, alebo na spôsob „la dolce vita“.
Ďalšia časť série „Taliansko a láska majú 3 spoločné veci” sa zaoberá prevažne životným štýlom Talianov a všetkým, čo s ním súvisí.
Príjemný oddych! Buon relax!

Takto sa kniha krstila – v piatok 10.6.2022 – a krstný otec je presne taký, ako má byť 🙂 sám legendárny a charizmatický Drupi…

Názov: Taliansko a láska majú 3 spoločné veci – Cestovanie

Objednávajte v našom E-shope…

Ku každej objednávke malý darček 🙂

Cestovanie

Sprievodca najkrajšími talianskymi mestami a miestami od severu až po juh, ale nielen to…

Spoznajte zaujímavé regióny a mestá, naplánujte si výlety za spoznávaním Talianska a pripravte si a ochutnajte fantastické gastronomické diela. Cestujte do Ríma, Florencie, Benátok, Milána, na juh Talianska a na oveľa viac miest. A to všetko tak, ako vám viac vyhovuje – s cestovnou kanceláriou alebo bez nej, s cestovným sprievodcom alebo bez neho, podľa rád a itinerárov prakticky uvedených v tejto knihe. Len vy a tí, ktorých so sebou na túto úžasnú jazdu Talianskom zoberiete.

Pretože Taliansko a láska majú 3 spoločné veci: spoznávanie nových miest, relax v pravom zmysle slova a tú najchutnejšiu gastronómiu.

Šťastnú cestu! Buon viaggio!

Takto sa kniha krstila – v nedeľu 9.5.2021 – pretože “Máj je lásky čas” a “Taliansko a láska majú 3 spoločné veci”:

Pozrite si krátke minútové video, ktoré vám knihu bližšie predstaví:

Zaujíma vás pohľad do výroby? Nech sa páči – takto sa naša kniha tlačila, aby bola čo najskôr u vás na nočnom stolíku :-):

Názov: Klub cestovateľa Talianskom

Objednávajte v našom E-shope…

Ekonomicky výhodné sumárne elektronické vydanie 15 overených itinerárov od severu po juh.

Chcete sa počas svojich ciest po Taliansku inšpirovať už odskúšanými itinerármi, ktoré prinesú nový vánok do vašich talianskych dobrodružstiev?

V tejto e-knihe, ktorá má 240 strán, nájdete:

  • 7 regiónov Talianska od severu po juh
  • 15 odskúšaných itinerárov so 40 výletmi
  • 47 originálnych máp s označením smeru
  • a okolo 350 plnofarebných fotografií

E-knihu „Klub cestovateľa Talianskom“ si môžete objednať ako PDF súbor na e-shope stránky www.talianskosrdcom.sk. Po objednaní a zaplatení dostanete odkaz na stiahnutie PDF súboru do svojho e-mailu, pomocou ktorého si e-knihu môžete stiahnuť a prezerať na svojom počítači, tablete, smart telefóne, alebo si ju vytlačiť na vašej tlačiarni. Myslite však prosím na životné prostredie.

Buon viaggio!

Klub cestovateľa Talianskom

Názov: Vášeň. Jedlo. Taliansko.

Posielame zadarmo…

E-knihu so 70 stranami mnou odskúšaných receptov na famózne talianske jedlá a nápoje dostanete zadarmo. Stačí, ak si prihlásite odber noviniek priamo do svojej schránky. Niektoré recepty už boli na blogu uverejnené, iné sú nové a zatiaľ sa na blogu nevyskytli.

V pohodlí domova si môžete navodiť čaro a vášeň Talianska a talianskej kuchyne prípravou jednoduchých, ale napriek tomu veľmi chutných talianskych jedál a nápojov…. Veľa šťastia a pohody pri tvorení “domáceho Talianska” :-).

Dobrú chuť a na zdravie!

E-knihu vo formáte PDF dostanete zadarmo – stačí, ak si prihlásite odber noviniek z www.talianskosrdcom.sk priamo do svojej schránky.

Vášeň. Jedlo. Taliansko.