Široké rezance s lososom

Široké rezance s lososom

Rýchla a jednoduchá príprava, chuť jemná a vynikajúca. Jedlo, ktoré stojí za to ho vyskúšať. Či už ako rýchly a ľahký obed alebo večera pre jedného alebo pohostenie pre nečakanú návštevu alebo partiu kamarátov. Kombinácia cestovín, lososa a smotany je jednoducho božská. Je to jedno z mojich najobľúbenejších jedál – je totiž hotové do 20 minút. Tu je recept:

Recept – Tagliatelle al salmone – široké rezance s lososom (pre 4 osoby):

Suroviny:

  • 600g širokých rezancov tagliatelle
  • 400g filety z lososa
  • 1 citrón
  • 2 strúčiky cesnaku
  • 200ml smotany na šľahanie
  • 30% soľ olivový olej

Postup:

1. Široké rezance uvaríme v osolenej vode tak, aby boli al dente (tvrdšie na skus).

2. Kým sa rezance uvaria, osmažíme na olivovom oleji plátky cesnaku a na tenko pokrájané filety lososa.

3. Následne ich zalejeme smotanou, pridáme citrónovú šťavu, osolíme a privedieme k varu.

4. Do smotanovej zmesy primiešame uvarené cestoviny, spolu prehrejeme a podávame.

E-kniha a recept

Tento recept nájdete aj v E-knihe plnej ďalších talianskych receptov… Stačí, ak sa prihlásite na odber najnovšieho článku priamo do vašej schránky a obratom obdržíte link na stiahnutie e-knihy plnej famóznych fotografií a receptov na talianske jedlá a nápoje, medzi nimi aj cesto na široké rezance s lososom… E-knihu (je vo formáte PDF) vám prinášam zadarmo, pretože láska (aj tá k Taliansku) ide predsa cez žalúdok… Vychutnajte si kúsok Talianska priamo zo svojich domovov :-).

Dobrú chuť!

Chcete si svoje talianske recepty zapisovať? Stačí kliknúť na obrázok so zápisníkom “Moje talianske recepty” a môžete začať… Buon Appetito!

TLAČENÁ KNIHA O TALIANSKU, CESTOVANÍ, VARENÍ A ŽIVOTNOM ŠTÝLE TALIANOV:

Ďalšie recepty a veľa iných informácií nájdete v tlačenej knihe s názvom “Taliansko s láska majú 3 spoločné veci” s podnázvom “Cestovanie”, ktorú si môžete objednať v našom E-shope. Viac o knihe sa dozviete v popise v E-shope vrátane náhľadov jednotlivých strán alebo v menu v záložke KNIHY .

K objednávke posielame malý darček zadarmo.

E-KNIHA PLNÁ TALIANSKYCH RECEPTOV:

Veľa ďalších talianskych receptov nájdete aj v E-knihe na blogu www.talianskosrdcom.skStačí, ak sa prihlásite na odber najnovšieho článku priamo do vašej schránky a obratom obdržíte link na stiahnutie e-knihy plnej famóznych fotografií a receptov na talianske jedlá a nápojeE-knihu (je vo formáte PDF) vám prinášam zadarmo, pretože láska (aj tá k Taliansku) ide predsa cez žalúdok… Vychutnajte si kúsok Talianska priamo zo svojich domovov :-).

E-knihu vo formáte PDF dostanete zadarmo – stačí, ak si prihlásite odber najnovších článkov z www.talianskosrdcom.sk priamo do svojej schránky.

Navštívte náš E-shop, postupne dopĺňame všetko, čo súvisí s Talianskom a s láskou k nemu, potešte seba alebo niekoho blízkeho, o kom viete, že Taliansko miluje… Malá ochutnávka z E-shopu – nahliadnite dovnútra, pribudli nám novinky:

Naše knihy

Štýlová porcelánová šálka s talianskym srdcom
Naše plecháčiky
Naše zápisníky

Darčekové perá s nápisom

Nálepka “Talianske srdce”

V našom e-shope nájdete toho oveľa viac… stačí, ak kliknete ne obrázok dole a môžete vyberať…

Výhodné darčekové sety

Chcete dostávať novinky z našej stránky priamo do svojej mailovej schránky? Máte radi Taliansko a všetko, čo s ním súvisí? Nechcete zmeškať nič, čo by vás mohlo zaujať? Stačí, ak vpíšete do formulára “Najnovší článok priamo do tvojej schránky” svoju mailovú adresu a o ostatné sa postaráme my.

Taliansko  srdcom

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je Logo-TS-2-1024x996.png2 thoughts on “Široké rezance s lososom”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *