Nápoj Negroni – ten veru dokáže zahriať…

Nápoj Negroni – ten veru dokáže zahriať…

Nápoj, s ktorým som sa prvý krát stretla v Miláne. Vzhľadom na to, z akých druhov alkoholu sa mieša, u mňa je to nápoj viac spojený s jeseňou a so zimou, jednoducho, dokáže zahriať. A chutí… na prvé ochutnanie zvláštny mix, po viacerých dúškoch – jednoducho mňam. Mala som to šťastie, že v Miláne som si ho objednala v bare počas tzv. Happy Hour – čiže v preklade počas „Šťastnej hodinky“, čo vlastne znamená, že ak si v určitej hodine objednáte nápoj, dostanete k nemu zdarma pohostenie vo forme malého snacku. Snack sa líši od baru k baru a obvykle je veľmi chutný.

Poznáte ho? Už ste ho pili? Chutil vám?

E-kniha a recept

Ak si tento miešaný nápoj chcete vyskúšať pripraviť doma, nech sa páči, mám pre vás pripravený recept. Stačí, ak sa prihlásite na odber najnovšieho článku priamo do vašej schránky a obratom obdržíte link na stiahnutie e-knihy plnej famóznych fotografií a receptov na talianske jedlá a nápoje, medzi nimi aj Negroni… E-knihu (je vo formáte PDF) vám prinášam zadarmo, pretože láska (aj tá k Taliansku) ide predsa cez žalúdok… Vychutnajte si kúsok Talianska priamo zo svojich domovov :-).

E-knihu vo formáte PDF dostanete zadarmo – stačí, ak si prihlásite odber najnovších článkov z www.talianskosrdcom.sk priamo do svojej schránky.


2 thoughts on “Nápoj Negroni – ten veru dokáže zahriať…”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *