Jesenný slivkový koláč

Jesenný slivkový koláč

Pripomína mi koláč, ktorý kedysi piekla moja stará mama. Je plný ovocia, mäkký a intenzívne pri pečení rozvoniava – čo viac si človek môže priať? Prekvapí vás svojou jemnou sladkosťou. Cesto sa pripravuje veľmi jednoducho, na záver ho ozdobíte krásne usporiadanými radmi pokrájaných šťavnatých sliviek. Docielite tým to, že okrem fantastickej chuti je aj na pohľad krásny, jednoducho ideálny ako dezert neskorého leta alebo skorej jesene.

Recept

Chcete si doma vyskúšať recept na tento jednoduchý, ale mňamkový koláčik? Stačí, ak si recept zadarmo dáte poslať priamo do svojej mailovej schránky a môžete sa pustiť do jeho prípravy. Tento koláč je taký dobrý, že neváhajte použiť rovnaké cesto na jablkový, broskyňový alebo marhuľový koláč.

E-kniha

Veľa ďalších talianskych receptov nájdete aj v E-knihe na mojom blogu www.talianskosrdcom.sk… Stačí, ak sa prihlásite na odber najnovšieho článku priamo do vašej schránky a obratom obdržíte link na stiahnutie E-knihy plnej famóznych fotografií a receptov na talianske jedlá a nápoje. E-knihu (je vo formáte PDF) vám prinášam zadarmo, pretože láska (aj tá k Taliansku) ide predsa cez žalúdok… Vychutnajte si kúsok Talianska priamo zo svojich domovov :-).

E-knihu vo formáte PDF dostanete zadarmo – stačí, ak si prihlásite odber najnovších článkov z www.talianskosrdcom.sk priamo do svojej schránky.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *