12 originálnych nápadov na darčeky pre všetkých milovníkov Talianska

12 originálnych nápadov na darčeky pre všetkých milovníkov Talianska

Určite riešite z času na čas dilemu, čo kúpiť Vašim kamarátom, kolegom a najbližším ako darček na rôzne príležitosti. Či už sú to narodeniny, meniny, Valentín, alebo len tak, pre potešenie srdca a duše… Ak majú radi Taliansko a všetko čo s touto fantastickou krajinou súvisí, či už nádherné miesta a mestá, prírodu, históriu, kultúru alebo fantastickú taliansku gastronómiu či štýl života Talianov, tak je tento článok pre Vás ako ušitý. V našom E-obchode sme pre vás pripravili niekoľko skvelých vecí, ktoré potešia každého “talianofila”.

Tak poďme na to: Čo by mohol byť vhodným darčekom?

1. Tlačená a plnofarebná kniha “Taliansko a láska majú 3 spoločné veci”

Podnázov: CESTOVANIE

POZOR: ku knihe posielame malý darček zadarmo

Spoznajte zaujímavé regióny a mestá, naplánujte si výlety do romantických zákutí Talianska a pripravte si a ochutnajte fantastické talianske špeciality. Cestujte do Ríma, Florencie, Benátok, Milána, na juh Talianska a na oveľa viac miest. A to všetko tak, ako vám viac vyhovuje – s cestovnou kanceláriou alebo bez nej, s cestovným sprievodcom alebo bez neho, podľa rád a itinerárov  prakticky uvedených v tejto knihe. Len vy a tí, ktorých so sebou na túto úžasnú jazdu Talianskom zoberiete. Pretože Taliansko a láska majú 3 spoločné veci: objavovanie nových miest, relax v pravom zmysle slova a tú najchutnejšiu gastronómiu.

2. Štýlová porcelánová šálka s talianskym motívom 

POZOR: v e-shope nájdete aj zaujímavú kombináciu šálky s knihou za zvýhodnenú cenu v darčekovom sete

Štýlová porcelánová šálka zdobená motívom srdca Taliansko ❤️ srdcom (z dvoch strán šálky) sa bude hodiť na nedeľné romantické raňajky do postele, ale aj na každodennú rannú alebo poobednú kávu. Súčasťou je aj tanierik a porcelánová lyžička. Elegantnú sadu šálky, podšálky a lyžičky využijú predovšetkým milovníci kávy a talianskeho kapučína. Dobre poslúži aj na servírovanie kávy pri rodinnom stretnutí alebo posedení s priateľmi. Čisté a moderné tvary navrhnuté tak, aby vytvorili príjemné prostredie na každodenné použitie. Objem: 150 ml

3. Zelený zápisník pre cestovateľov Talianskom “Moje talianske zážitky”

Milujete potulky po Taliansku? Máte toho už veľa precestovaného a niečo zo svojich ciest si už dobre nepamätáte? Lovíte v pamäti drobné detaily? Alebo sa chystáte na svoju ďalšiu cestu do Talianska a chcete sa na ňu dopredu pripraviť, aby ste si to čo najviac užili? V tom prípade je pre vás zelený zápisník “Moje talianske zážitky” ako stvorený. Môžete ho využiť samostatne alebo ako príručný zápisník ku knihe “Taliansko a láska majú 3 spoločné veci” s podnázvom “Cestovanie”.

4. Biely zápisník pre študentov taliančiny “Moje talianske slovíčka”

Milujete Taliansko a všetko s ním spojené? Vaša láska prerástla do toho, že ste sa tento ľúbozvučný jazyk už začali učiť, alebo to máte zatiaľ iba v pláne? Neváhajte a začnite! Kedy je lepší čas, ak nie teraz? Dnes totiž môžete využiť okrem osobnej návštevy jazykových kurzov aj takzvané on-line vyučovanie, v pohodlí a z domova. Alebo chcete radšej začať ako samouk? Aj to je dobrá možnosť… V každom prípade, biely zápisník “Moje talianske slovíčka” vám štúdium taliančiny dokáže spríjemniť.

5. Červený zápisník pre kuchárov a kuchárky “Moje talianske recepty”

Milujete taliansku kuchyňu? Skúšali ste si už nejakú taliansku špecialitu pripraviť doma? Alebo ste sa práve rozhodli, že to vyskúšate? Talianska kuchyňa je známa svojou jednoduchosťou, preto prípravu väčšinou zvládne aj kuchár začiatočník. Keďže jedlo sa väčšinou pripravuje pre rodinu a blízkych, malo by vychádzať zo srdca s prihliadnutím na vlastnú intuíciu. Dobré jedlo v dobrej spoločnosti je totiž pôžitok pre dušu rovnako ako pre chuťové poháriky. Keď pri varení získate určitú sebadôveru, nebojte sa do toho vložiť svoj vlastný vkus a osobnosť. Práve preto, červený zápisník “Moje talianske recepty” vám pomôže vaše najobľúbenejšie recepty mať pekne na jednom mieste a to aj s poznámkami, ktoré k tomu potrebujete urobiť.

6. Plecháčik s talianskym motívom na dobrú kávičku, varené vínko alebo čajík

Každý sa snáď niekedy už stretol s plecháčikom. Ale s plecháčikom s talianskym motívom? Teraz je ten správny čas, aby ste si aspoň jeden zaobstarali aj k sebe domov, alebo pre niekoho, o kom viete, že miluje Taliansko a všetko talianske. Tento štýlový hrnček aj zahreje, aj osvieži a prežije takmer čokoľvek. S motívom srdca Taliansko ❤️ srdcom.

7. Obaly na mobily s talianskym motívom

Milujete Taliansko a chcete svoj mobil “obliecť” do decentného talianskeho motívu? Okrem toho by ste si ho mali poriadne chrániť. Poslúžiť vám na to môže obal na mobil, ktorý sa postará o to, aby váš mobil ostal v bezpečí a ochráni ho pred poškodením. Takýto obal na mobil poslúži ako dokonalý módny doplnok s talianskym nádychom. Vhodný aj ako darček pre milovníkov Talianska. Preneste si kúsok Talianska k sebe domov.

8. E-kniha “Klub cestovateľa Talianskom” – plná nápadov na výlety a itinerárov od severu po juh Talianska

Ekonomicky výhodné sumárne elektronické vydanie 15 overených itinerárov od severu po juh. Chcete sa počas svojich ciest po Taliansku inšpirovať už odskúšanými itinerármi, ktoré prinesú nový vánok do vašich talianskych dobrodružstiev? V tejto e-knihe, ktorá má 240 strán, nájdete:

  • 7 regiónov Talianska od severu po juh
  • 15 odskúšaných itinerárov so 40 výletmi
  • 47 originálnych máp s označením smeru
  • a okolo 350 plnofarebných fotografií

9. E-itineráre z rôznych kútov Talianska

Top cestovateľské denníky s mapou alebo inak aj itineráre po Taliansku, talianskych regiónoch, mestách a mestečkách sú zozbierané naše reálne skúsenosti a zážitky z ciest, ktoré sme absolvovali počas takmer štvrťstoročia našich návštev Talianska. Nájdete v nich jedinečné trasy vrátane nápadov a rád, kedy je najlepšie cestu absolvovať, akým dopravným prostriedkom, akú časovú náročnosť trasa má a v prípade, že je to relevantné, aj kilometrovú náročnosť. Okrem praktických cestovateľských rád sa dotkneme aj kultúrnych a kulinárskych zaujímavostí. Samozrejmosťou je množstvo našich plnofarebných fotografií z danej oblasti, pre vašu lepšiu predstavu. Toto všetko čo možno v najpraktickejšom vyhotovení, súčasťou je dostatočné miesto pre vaše poznámky, ktoré využijete či už pri príprave na cestu, počas nej alebo na zaznamenanie tých najkrajších zážitkov po návrate domov. Matera, Apúlia, Toslánsko, Amalfi, Ligúria, Rím a mnoho ďalších…

10. E-plagáty s rôznymi talianskymi destináciami alebo na osobné želanie

Milujete Taliansko? Chcete si ho príjemnou formou preniesť aspoň virtuálne domov? Alebo poznáte niekoho, kto by si svoj domov rád skrášlil jednoduchou mapkou Talianska so svojim obľúbeným miestom? V tom prípade sú tu naše E-plagáty – jednoduché, ale o to viac čarovné…

11. Drobné maličkosti, ktoré vždy potešia

Milujete Taliansko a chcete si skrášliť svoje okolie samolepkou “Talianske srdce”? Samolepka je v lesklom vyhotoveni v obryse talianskeho srdca. Pre bežné dni v kancelárii alebo doma pre vás a vašich blízkych tiež niečo máme… Elegantné guľôčkové pero s lesklým bielym telom a matnou bielou rukoväťou, ktorá slúži na pohodlie a lepší komfort písania. S nápisom “Taliansko ❤️ srdcom”.

12. Darčekové sety za zvýhodnené ceny

Nechce sa Vám vyberať, kombinovať a vymýšľať čo áno a čo nie? V tom Vám radi pomôžeme my. Darčekový set sme poskladali podľa svojich najlepších predstáv a veríme, že sa vám bude páčiť.

Bonus: E-kuchárska kniha – ZADARMO

E-knihu so 70 stranami nami odskúšaných receptov na famózne talianske jedlá a nápoje dostanete zadarmo. Stačí, ak si prihlásite odber noviniek priamo do svojej schránky. V pohodlí domova si môžete navodiť čaro a vášeň Talianska a talianskej kuchyne prípravou jednoduchých, ale napriek tomu veľmi chutných talianskych jedál a nápojov…. Veľa šťastia a pohody pri tvorení “domáceho Talianska” :-).

Tak čo? Už ste si vybrali?  Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *