Talianske hudobné hity a ich interpreti – NO. 11 – Boomdabash – hudba plná slnka a energie

Talianske hudobné hity a ich interpreti – NO. 11 – Boomdabash – hudba plná slnka a energie

Boomdabash – poznáte túto hudobnú skupinu?

Je to skupina, ktorá má štyroch členov a pochádza z Apúlie z okolia mesta Brindisi. Ich žánrom je niečo ako tanečné reggae, ich hudba je chytľavá, pestrá a plná slnka, vetra a morského pobrežia. Aspoň na mňa ich pesničky tak pôsobia. Kapela vznikla v roku 2002 a svoj debut mali v roku 2008 s albumom „Uno“.

Boomdabash a Sanremo

V roku 2019 sa zúčastnili udalosti Sanremo Music Festival s piesňou „Per un milione“. Začínali v rôznych hudobných kluboch Salenta, neskôr začali spievať duety. Ich názov hovorí o energii, ktorú dokážu okolo seba rozprúdiť.

Ako sa vyjadrili, ich veľkým hudobným vzorom bola britská pop-rocková ikona Freddie Mercury.

Moje TOP piesne? „A tre passi da te“ a „Karaoke“ so speváčkou Alessandra Amoroso, „Fantastica“ so spevákom Rocco Hunt a „Mohicani“ so speváčkou Baby K. Bonus pre vás – pieseň „Somebody to love“.

Nájdite si ich a vypočujte… Myslím, že ešte o nich budeme počuť.

O tejto skupine ako aj o iných sa dočítaš v knihe Taliansko a láska majú 3 spoločné veci s podnázvom “Životný štýl”, ktorú nájdete v našom E-shope.

Kúpte si tlačenú knihu v E-shope

O veciach spojených s Talianskom, so životným štýlom Talianov a relaxom na spôsob „la dolce vita“ sa dočítate v tlačenej knihe z knižnej série „Taliansko a láska majú 3 spoločné veci“ s podnázvom „Životný štýl“. Nech sa páči, po kliknutí na obrázok budete presmerovaní do nášho e-shopu, kde sa dozviete viac informácií. Ako je zvykom, k objednávke posielame malý darček zadarmo.

Kniha s podnázvom „Životný štýl“ čaká v našom e-shope…

V našom E-shope vás čaká tiež tlačená kniha zameraná na krásy talianskej gastronómie… Sprievodca talianskou gastronómiou a jedlami, chuťami, vôňami a spomienkami, od predjedla až po dezert, ale nielen to… Nájdete tu okrem iného až 88 receptov, ktoré sú doplnené krásnymi fotografiami. Recepty zvládne aj začínajúci obdivovateľ talianskej kuchyne a ingrediencie sú ľahku dostupné. Stačí vyskúšať. Knihu si môžete objednať v našom E-shope. K objednávke posielame malý darček zadarmo.

kniha
Kniha o talianskej gastronómii s receptami

Ďalšie informácie – hlavne o cestovaní po Taliansku od severu až po juh – nájdete v tlačenej knihe s názvom “Taliansko s láska majú 3 spoločné veci” s podnázvom “Cestovanie”, ktorú si môžete objednať v našom E-shope. Viac o knihe sa dozviete v popise v E-shope vrátane náhľadov jednotlivých strán alebo v menu v záložke KNIHY . K objednávke posielame malý darček zadarmo.

Kniha o cestovaní po Taliansku

Navštívte náš E-shop, postupne dopĺňame všetko, čo súvisí s Talianskom a s láskou k nemu, potešte seba alebo niekoho blízkeho, o kom viete, že Taliansko miluje… Malá ochutnávka z E-shopu:

textil
Textilné darčeky
Naše zápisníky
knihy
Naše knihy
Darčekové perá s nápisom
Nálepka “Talianske srdce”
Ďalšie darčekové predmety a výhodné darčekové sety v našom e-shope – stačí kliknúť na obrázok a môžete vyberať…

Chcete dostávať novinky z našej stránky priamo do svojej mailovej schránky? Máte radi Taliansko a všetko, čo s ním súvisí? Nechcete zmeškať nič, čo by vás mohlo zaujať? Stačí, ak vpíšete do formulára “Najnovší článok priamo do tvojej schránky” svoju mailovú adresu a o ostatné sa postaráme my.

Taliansko srdcom

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je Logo-TS-2-1024x996.pngPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *