Klub cestovateľa Talianskom: Toto musíte zažiť! Aké sú vaše plány na leto? 🇮🇹

Klub cestovateľa Talianskom: Toto musíte zažiť! Aké sú vaše plány na leto? 🇮🇹

Klub cestovateľa Talianskom – naša E-kniha vám pomôže rozhodnúť sa.

Klub cestovateľa Talianskom vám pomôže, aby to tento rok za to stálo! Letná dovolenka je na spadnutie, už aj tušíte, kam sa pozriete tento rok, stačí to trochu domyslieť a bude na čo spomínať. Tak čo? Je to viac vidiek alebo mesto? Alebo kombinácia oboch?

Prinášame vám ekonomicky výhodné sumárne elektronické vydanie 15 overených itinerárov od severu po juh Talianska.

Chcete sa počas svojich ciest po Taliansku inšpirovať už odskúšanými itinerármi, ktoré prinesú nový vánok do vašich talianskych dobrodružstiev?

V tejto e-knihe, ktorá má 240 strán, nájdete:

  • 7 regiónov Talianska od severu po juh
  • 15 odskúšaných itinerárov so 40 výletmi
  • 47 originálnych máp s označením smeru
  • a okolo 350 plnofarebných fotografií

Máte tak pokope všetky itineráre naraz a nemusíte si ich zaobstarať po jednom. Nečakajte podrobný bedeker s adresami a so všetkými možnosťami, jedná sa o inšpiráciu, o jednoduchý popis nami absolvovaných výletov po celom Taliansku s praktickými radami –  pretože v jednoduchosti je krása a zostane tak priestor na vašu kreativitu.

E-kniha – Top cestovateľské denníky s mapou alebo inak aj itineráre po Taliansku, talianskych regiónoch, mestách a mestečkách sme pre vás zozbierali na základe našich reálnych skúseností a zážitkov z ciest, ktoré sme absolvovali počas takmer štvrťstoročia našich návštev Talianska.

Nájdete v nich jedinečné trasy vrátane nápadov a rád, kedy by ste mali najlepšie cestu absolvovať, akým dopravným prostriedkom, akú časovú náročnosť trasa má a v prípade, že je to relevantné, aj kilometrovú náročnosť.

Okrem praktických cestovateľských rád sa dotýkame aj kultúrnych a kulinárskych zaujímavostí. Ako samozrejmosť sme pridali množstvo našich plnofarebných fotografií z danej oblasti, pre vašu lepšiu predstavu. Toto všetko čo možno v najpraktickejšom vyhotovení, ako súčasť sme zaradili aj dostatočné miesto pre vaše poznámky, ktoré využijete či už pri príprave na cestu, počas nej alebo na zaznamenanie tých najkrajších zážitkov po návrate domov.

A tých zažijete neúrekom, to vám garantujeme!

Klub cestovateľa Talianskom

Objednajte si svoju E-knihu plnú výletov po Taliansku. Je príjemným doplnkom pri príprave na vašu dovolenku v Taliansku a tiež užitočnou inšpiráciou priamo na mieste!

E-knihu „Klub cestovateľa Talianskom“ si môžete objednať ako PDF súbor na e-shope stránky www.talianskosrdcom.sk.

Link na objednanie👉🏼: Tu nájdete E-knihu a podrobnosti k nej

Po objednaní a zaplatení dostanete odkaz na stiahnutie PDF súboru do svojho e-mailu, pomocou ktorého si e-knihu môžete stiahnuť a prezerať na svojom počítači, tablete, smart telefóne. Alebo si ju vytlačiť na vašej tlačiarni. Myslite však prosím na životné prostredie.

Buon viaggio!

KLub cestovatela Talianskom

Chcete dostávať novinky z našej stránky priamo do svojej mailovej schránky? Máte radi Taliansko a všetko, čo s ním súvisí? Nechcete zmeškať nič, čo by vás mohlo zaujať? Stačí, ak vpíšete do formulára “Najnovší článok priamo do tvojej schránky” svoju mailovú adresu a o ostatné sa postaráme my.

Taliansko ♥ srdcom

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je Logo-TS-2-1024x996.pngPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *