80 základných talianskych fráz aj pre začiatočníkov….

80 základných talianskych fráz aj pre začiatočníkov….

Ako stráviť voľné chvíle aspoň trochu užitočne pre seba….? Áno, byť aj trochu sebec a čas venovať svojmu vzdelávaniu? Nie len učeniu sa s deťmi, vareniu a iným činnostiam…?

Mám pre vás 80 základných najpoužívanejších fráz v taliančine s písanou verziou, ale aj so správnou výslovnosťou… Sama som ich pre vás dala dokopy, lebo ma to baví… tak ak máte chuť sa denne naučiť čo i len 3 alebo 5 krátkych vetičiek v taliančine, dostanete ich priamo do svojej mailovej schránky:

Hor sa do učenia :-)! Kľudne hneď od zajtra….

Veľa šťastia priatelia!

PS: v našom e-shope okrem iného nájdete pestrý zápisník na vaše talianske slovíčka… verte-neverte, aj to je forma motivácie do učenia… kliknite na obrázok a môže byť váš

Zápisník “Moje talianske slovíčka”

Baví vás Taliansko? Tak neváhajte a začítajte sa do tlačenej knihy s názvom “Taliansko s láska majú 3 spoločné veci” s podnázvom “Cestovanie”, ktorú si môžete objednať v našom E-shope. Viac o knihe sa dozviete v popise v E-shope vrátane náhľadov jednotlivých strán alebo v menu v záložke KNIHY . K objednávke posielame malý darček zadarmo.

Kniha v našom E-shope

Navštívte náš E-shop, postupne dopĺňame všetko, čo súvisí s Talianskom a s láskou k nemu, potešte seba alebo niekoho blízkeho, o kom viete, že Taliansko miluje… Malá ochutnávka z E-shopu:

Štýlová porcelánová šálka na kávu alebo výborné kapučíno… v talianskom štýle
Naše zápisníky
Naše knihy
Darčekové perá s nápisom
Nálepka “Talianske srdce”
Výhodné sety v e-shope: stačí kliknúť na obrázok a môžete vyberať…

Chcete dostávať novinky z našej stránky priamo do svojej mailovej schránky? Máte radi Taliansko a všetko, čo s ním súvisí? Nechcete zmeškať nič, čo by vás mohlo zaujať? Stačí, ak vpíšete do formulára “Najnovší článok priamo do tvojej schránky” svoju mailovú adresu a o ostatné sa postaráme my.

Taliansko srdcom

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je Logo-TS-2-1024x996.png6 thoughts on “80 základných talianskych fráz aj pre začiatočníkov….”

  • Chcem sa naučiť taliansky.. Mám priateľa zo Sicílie a zatiaľ komunikujeme anglicky.. Malo taliansky.. Chcem ho prekvapiť ?

  • Ahoj Buba 🙂 Som taká rada, že som natrafila na túto tvoju stránku…Som nadšenec Taliansko a všetko s tým spojené ♥ Túžim žiť, alebo aspoň pracovať v Taliansku, tak som začala ako samouk 🙂

    • Ahoj Peťka, som rada, že si rada a že si natrafila na moju vášeň – Taliansko a všetko s ním spojené… dúfam, že sa ti môj blog páči a dozvieš sa z neho presne to, čo sa dozvedieť chceš… 🙂 Prajem krásne čítanie…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *