Taliansky film na pekný večer – Se Dio Vuole

Taliansky film na pekný večer – Se Dio Vuole

Je všetko, čo sa deje, Božia vôľa? Už vás nebaví pozerať sa na vysielanie v televízii, ale máte chuť na zmenu? Verím, že vám dobre padne pozrieť si taliansky film od Edoarda Falconeho… Veľmi originálny s realistickými a inokedy poetickými dialógmi, ľahký, ale aj hlboký zároveň…. koniec – prekrásny a celý film hodný zamyslenia.

Se Dio vuole (2015) – Božia vôľa

Talianska komédia „Božia vôľa“, kde hlavnou postavou je Tommaso, uznávaný kardiochirurg, ktorý žije so svojou ženou Carlou. Majú dve deti: Bianca žije so svojim manželom, realitným agentom a Andrea, syn, ktorý je zapísaný a študuje na lekárskej fakulte. Zdá sa však, že Andrea sa zmenil: často býva zamknutý vo svojej izbe a večer chodí von bez toho, aby niekomu povedal, kam ide. Jeho otec predpokladá, že Andrea je gay. Je v tom však niečo úplne iné, čo nikto nečaká…. a tak sa príbeh rozbieha… pokračovanie a koniec si už pozrite každý sám. Nejdem prezrádzať… ?

Zaujímavosť:

K tomuto filmu som sa dostala v lietadle počas jedného z mojich preletov z Európy do USA. Pozerala som ho v taliančine s anglickými titulkami a bavila sa na ňom… a teraz si kladiem otázku – je všetko, čo sa deje, Božia vôľa? Každý si nájde tú svoju odpoveď…. príjemné chvíle s filmom, priatelia…Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *