Oslava narodenín? Piknik na pláži!

Oslava narodenín? Piknik na pláži!

Oslava narodenín – 4. júla 2023 oslavujeme 4 roky!!!

Čo takto piknik na pláži? Lepšiu oslavu si neviem ani predstaviť…!

Nepoznám  totiž lepší pocit, ako zbaliť jedlo a pitie a vybrať sa podvečer na pláž. Rozložiť sa tam, či už s rodinou alebo priateľmi, posedávať, polihovať, jesť to, čo sme si pripravili, popíjať, sledovať pri tom západ slnka a počúvať šumenie vĺn. Toto patrí k mojim najväčším radostiam.

Oslava narodenín a piknik na pláži

Pikniková deka na piesku, sendviče v košíku, pokojný zvuk mora a všetka tá príroda okolo nás – potrebujeme viac dôvodov, prečo ísť na plážový piknik…? Aby bol zážitok autentickejší, vyskúšajme miestne jedlá, môže to byť typický syr alebo najznámejšie víno z danej oblasti. Kľudne si pribaľme vankúše a luxusný príbor. Toto sú moje odporúčania pre čo najkrajší zážitok:

  • Vyberte si ideálne miesto, pretože, ak sa chcete cítiť pohodlne, hľadajte skôr miesta s rovným terénom a menej preľudnené.

  • Vopred si tiež radšej skontrolujte predpoveď počasia, aby vás nič neprekvapilo.

  • Pripravte si perfektný piknikový kôš – to najnutnejšie, čo si vezmete so sebou, je určite deka, jedlo, taniere a príbory, nezabudnite si však priniesť ďalšie náležitosti, ako obrúsky, otvárač na fľaše, vrece na odpadky.

  • Do zoznamu zaraďte prípadne nejaký svetrík, mikinu alebo väčšiu šatku, ak sa má navečer ochladiť.

  • Zbaľte si aj zaujímavé piknikové hry, ktoré si môžete užiť so svojimi priateľmi a rodinou. Môžu to byť kľudne karty alebo klasické športové hry, ako je bedminton, futbal a volejbal.

  • Keď skončíte s piknikom, nezabudnite opustiť miesto tak čisté, ako ste ho našli.

To najdôležitejšie: oddýchnite si, užite si to a odneste si so sebou tie najkrajšie piknikové spomienky!

Naša oslava narodenín bude tento rok štýlová – na pláži!!!

Ukážka z knihy Taliansko a láska majú 3 spoločné veci s podnázvom Gastronómia

Toto aj veľa iných vecí súvisiacich s talianskou gastronómiou sa dozviete v knihe s názvom “Taliansko a láska majú 3 spoločné veci” s podnázvom “Gastronómia”.

V našom E-shope na vás čaká tlačená kniha zameraná na krásy talianskej gastronómie… Sprievodca talianskou gastronómiou a jedlami, chuťami, vôňami a spomienkami, od predjedla až po dezert, ale nielen to… Nájdete tu okrem iného až 88 receptov, ktoré sú doplnené krásnymi fotografiami. Recepty zvládne aj začínajúci obdivovateľ talianskej kuchyne a ingrediencie sú ľahku dostupné. Stačí vyskúšať. Knihu si môžete objednať v našom E-shope. K objednávke posielame malý darček zadarmo.

kniha
Kniha o talianskej gastronómii s receptami
Chcete si svoje talianske recepty zapisovať? Stačí kliknúť na obrázok so zápisníkom “Moje talianske recepty” a môžete začať… Buon Appetito!
Pre každého milovníka vynikajúcej talianskej kuchyne štýlová kuchárska zástera v talianskych farbách pre potešenie – po klikutí na obrázok môžete objednávať 🙂

TLAČENÁ KNIHA O TALIANSKU, CESTOVANÍ, VARENÍ A ŽIVOTNOM ŠTÝLE TALIANOV:

Ďalšie recepty a veľa iných informácií nájdete v tlačenej knihe s názvom “Taliansko s láska majú 3 spoločné veci” s podnázvom “Cestovanie”, ktorú si môžete objednať v našom E-shope. Viac o knihe sa dozviete v popise v E-shope vrátane náhľadov jednotlivých strán alebo v menu v záložke KNIHY . K objednávke posielame malý darček zadarmo.

O veľa iných veciach spojených s Talianskom, so životným štýlom Talianov a relaxom na spôsob „la dolce vita“ sa dočítate v tlačenej knihe z knižnej série „Taliansko a láska majú 3 spoločné veci“ s podnázvom „Životný štýl“. Nech sa páči, po kliknutí na obrázok budete presmerovaní do nášho e-shopu, kde sa dozviete viac informácií. Ako je zvykom, k objednávke posielame malý darček zadarmo.

Kniha s podnázvom „Životný štýl“ čaká v našom e-shope…

E-KNIHA PLNÁ TALIANSKYCH RECEPTOV:

Veľa ďalších talianskych receptov nájdete aj v E-knihe na blogu www.talianskosrdcom.sk. Stačí, ak sa prihlásite na odber najnovšieho článku priamo do vašej schránky a obratom obdržíte link na stiahnutie e-knihy plnej famóznych fotografií a receptov na talianske jedlá a nápojeE-knihu (je vo formáte PDF) vám prinášam zadarmo, pretože láska (aj tá k Taliansku) ide predsa cez žalúdok… Vychutnajte si kúsok Talianska priamo zo svojich domovov :-).

E-knihu vo formáte PDF dostanete zadarmo – stačí, ak si prihlásite odber najnovších článkov z www.talianskosrdcom.sk priamo do svojej schránky.

Navštívte náš E-shop, postupne dopĺňame všetko, čo súvisí s Talianskom a s láskou k nemu, potešte seba alebo niekoho blízkeho, o kom viete, že Taliansko miluje… Malá ochutnávka z E-shopu – nahliadnite dovnútra, pribudli nám novinky:

knihy

Naše knihy

Trendové plecháčiky
Pestré zápisníky

Darčekové perá s nápisom

Nálepka “Talianske srdce”

Chcete dostávať novinky z našej stránky priamo do svojej mailovej schránky? Máte radi Taliansko a všetko, čo s ním súvisí? Nechcete zmeškať nič, čo by vás mohlo zaujať? Stačí, ak vpíšete do formulára “Najnovší článok priamo do tvojej schránky” svoju mailovú adresu a o ostatné sa postaráme my.

Taliansko  srdcom

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je Logo-TS-2-1024x996.pngPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *