Láska v Toskánsku (2020)

Láska v Toskánsku (2020)

Máte chuť na príjemne strávený večer v kruhu kamarátok alebo kľudne vo dvojici? Ak áno, toto je pre vás to pravé na jesenný podvečer…

Film z roku 2020 sa v originále volá „Made in Italy“, v češtine ho nájdete ako „Vzpomínky na Itálii“ a u nás ho preložili romanticky „Láska v Toskánsku“.

Môj názor

Ak milujete Taliansko, určite si film pozrite. Je pekný. Je trošku romantický, trošku smutný (áno, aj nejaká tá slza bola), trošku na zasmiatie, trošku na zopakovanie taliančiny, je tam trošku výtvarného umenia, ale hlavne ukazuje krásnu stránku Talianska – v tomto prípade Toskánska: pohostinnosť a priateľskosť Talianov, nádhernú zvlnenú Toskánsku krajinu, cyprusy, krásnu vilu a veľa ďalšieho…

O čom film je?

Hlavnou dejovou líniou je bohémsky umelec, ktorý cestuje z Londýna do Talianska so svojím synom, aby predal dom, ktorý zdedil po svojej zosnulej manželke. Herecké zastúpenie som si tiež užila – Liam Neeson so svojim skutočným synom, ktorým je Micheál Richardson. Tú podobu si určite všimnete.

PS: Ja a Toskánsko? Len samé pozitíva… stačí, keď si prečítate moje články a itineráre o našej ceste Toskánskom v časti „Cestovanie“, alebo sa pozriete na jeden z mojich prvých obrazov s názvom „Farby Toskánska“, akryl na plátne, 2019, 58 x 48 cm.

Príjemný oddych pri sledovaní filmu!

Farby Toskánska, akryl na plátne, 2019


2 thoughts on “Láska v Toskánsku (2020)”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *