Film “Pod toskánskym slnkom” – romantika na pokojné víkendové popoludnie

Film “Pod toskánskym slnkom” – romantika na pokojné víkendové popoludnie

Chystáte sa pozrieť si pobrežie Amalfi? Alebo ste túto neskutočnú krásu už niekedy absolvovali? Či je to tak alebo onak, určite si nájdite čas a pozrite si film s názvom „Pod toskánskym slnkom“. Celý dej filmu sa odohráva tak, ako názov napovedá, v Toskánsku. Sú tam ale určité pasáže, kde hlavná protagonistka cestuje práve na pobrežie Amalfi do mestečka Positano. A práve tie pasáže sú moje najobľúbenejšie. Film som videla už viac krát a nemám problém si ho znovu pozrieť. Vie mi navodiť úplnú pohodu a dáva mi nádej do budúcna… ak ste ho nevideli, a ste zvedaví, akú nádej, tak šup šup na gauč pod deku a nechajte sa unášať po prekrásnej talianskej krajine a užívajte si spoločnosť úžasných talianskych ľudí.

Jedná sa o americký romanticko-komediálny film z roku 2003, ktorý napísala, produkovala a režírovala Audrey Wells a v hlavnú úlohu stvárnila Diane Lane.

Autorkou knihy (1996), podľa ktorej bol natočený rovnomenný film „Pod toskánskym slnkom“ je Frances Mayes. Prináša vo svojom diele naozaj očarujúci pohľad na život v Toskánsku, či už z pohľadu architektúry, kuchyne, tradícií, ľudí, ktorí ju obklopujú, a to všetko opradené jemnou romantikou. Je to výzva pre čitateľov a filmových fanúšikov, aby naplno preskúmali potešenie zo života v Taliansku.

Idete do toho?

Chcete dostávať novinky z našej stránky priamo do svojej mailovej schránky? Máte radi Taliansko a všetko, čo s ním súvisí? Nechcete zmeškať nič, čo by vás mohlo zaujať? Stačí, ak vpíšete do formulára “Najnovší článok priamo do tvojej schránky” svoju mailovú adresu a o ostatné sa postaráme my.

Taliansko srdcom

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je Logo-TS-2-1024x996.png2 thoughts on “Film “Pod toskánskym slnkom” – romantika na pokojné víkendové popoludnie”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *